KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9098392

nr 909 8392

Akvarell

Erik Ã…kerberg, Stockholm, signerad. , 18x14

Utrop:

400 kr

Såld:

200 kr

måndag 1 september 2014
kl 18:20:26